Gelal Çorap

1C:Enterprise ile Üretim süreçleri (kare barkod mimarisi kullanılarak el terminalleri üzerinden mobil yazıcılar yardımı ile barkodlama), otomatik (sensörler ile) fire sayma, RFID okuma projeleri hayata geçirildi. Proje detayı…

Seçil Etek Giyim

1C:Enterprise ile tüm ERP süreçleri ile birlikte mağazacılık uygulamaları projeleri devreye alındı. Proje detayı…

Hidromek

Rusya Pazarında yaptığı yatırım için halen kullanmakta olduğu SAP sistemi ile 1C:Enterprise platformunda çalışan Rus Muhasebe yazılımı arasındaki entegrasyon sağlandı.

Zade Vital

1C:Enterprise ile Closing Marketing ile CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) entegre çalışacak yazılım projesi gerçekleştirildi. Proje detayı…

Açı Yayınları

Logo Yazılım ürünü ile entegre Teklif-Sözleşme modülü ve Depo-Sevkiyat modülü projesi gerçekleştirildi.

Ankara Halk Ekmek

Ankara Halk Ekmek Fabrikası’nda ERP süreçleri 1C:Enterprise platformunda yürütülmektedir.

Antares

Türkiye’nin en seçkin AVM’lerinden birisi olan ANTARES AVM Kiracı Sözleşme ve Faturalamaları Logo yazılım ürünleri ile tam entegre edilerek proje teslim edildi.

Atakule G.Y.O.

Türkiye’nin en seçkin AVM’lerinden birisi olan ATAKULE AVM Kiracı Sözleşme ve Faturalamaları Logo yazılım ürünleri ile tam entegre edilerek proje teslim edildi.

Ankamall

Türkiye’nin en seçkin ve büyük AVM’lerinden birisi olan ANKAMALL AVM Kiracı Sözleşme ve Faturalamaları Logo yazılım ürünleri ile tam entegre edilerek proje teslim edildi.

Torunlar G.Y.O.

Torunlar G.Y.O.’ya ait 8 AVM’nin tüm kiralama ve takip süreçleri 1C:Enterprise platformu üzerinde gerçekleştirilen Adin-S MALL Solution ile takip edilmektedir. (AVM’ler: Mall Of İstanbul, Mall Of Antalya, Bursa Korupark, Torium, Antalya Deepo, Bursa Zafer Plaza, Sera Kütahya, Bulvar Samsun).

Alpin Çorap

Decathlon çorapları sevkiyat aşamasında RFID kontrol sistemi kurulmuştur.

Radkor Dozimetri

Radkor iş süreçleri geliştirmesinde yazılım geliştirme desteği sağlanmıştır. Tüm dozimetre takip sistemi 1C:Enterprise üzerinde takip edilmekte olup Dozimetre okuma sistemi ile entegre olup TAEK raporları sistem vermektedir.

KaleBlokBims

Doğu Anadolu bölgesi Bims üreticisi Kale Blok Bims firmasına özel geliştirilmiş LOGO Tiger entegre Kantar Otomasyonu Projesi. Proje detayı…

MÇerez

Migros Market Zinciri’nin kuruyemiş standlarında işletmeci olan MÇerez tüm süreçlerini (Migros B2B otomatik veri aktarımı dahil) 1C:Enterprise üzerinde geliştirdiğimiz Adin-S Business Solution üzerinde takip etmektedir.

Zade Yağları

Konya merkezli Zade Yağları fabrikası saha satış yazılımı konusunda firmamız ile çalışmaktadır.

Garanti Mobilya

Boydak Holding (İstikbal-Bellona-Mondi) Doğu Anadolu Ana Bayii Garanti Mobilya için yapılan özel projede Depo-Sevkiyat Otomasyonu, Web’den bayii siparişi, Sipariş yönetim otomasyonu uygulamaları gerçekleştirilmiştir. Proje Logo Yazılım ürünü ile tam entegre tasarlanmıştır. Proje detayı…

Avlu34 AVM

AVLU34 AVM

Avlu34 AVM, kira sözleşmelerini Adin-S MALL Solution yazılımımızda takip etmektedir.

Ozer Snap

Moskova’da ticari faaliyetlerini yürüten Türk firmasıdır. Ticari faaliyetlerini 1C:Enterprise Platformu üzerinde geliştirdiğimiz Adin-S Business Solution ile takip etmektedirler. Proje Konya İş Ortağımız Atakod Bilişim tarafından hayata geçirilmiştir.

İnside AVM Yönetim Danışmanlık

İnside AVM Yönetim Danışmanlık firması, yönetimini üstlendiği AVM’lerin kira sözleşmelerini Adin-S MALL Solution yazılımımızda takip etmektedir.

Diyarbakır Forum AVM

Diyarbakır Forum AVM, kira sözleşmelerini Adin-S MALL Solution yazılımımızda takip etmektedir.

Mallmark

Mallmark AVM Yönetim Danışmanlık firması, yönetimini üstlendiği AVM’lerin kira sözleşmelerini Adin-S MALL Solution yazılımımızda takip etmektedir.